Dobrý den, Prodám originální fotbalový dres Real Madrid, podepsaný Kylián Mbappé s certifikátem pravosti pod... (více v detailu)
Chlapecký fotbalový dres MBappé, minimálně nošený, bez známek používání, vhodný i ... (více v detailu)
140
 Kč
Dres
Před 2 dny - Liberecký kraj - BAZOS
Prodám: dres Trička jsou použita pouze při fotbalovém utkání, tedy 90 minut při zápasu. Vypadají jako na fotografii? Mají nějaké vady nebo poškození? Ano, adekvátní danému fotbalového utkání. Cena: do... (více v detailu)
Liberecký kraj
Neuvedeno
Mbappe detský dres REAL MADRID CF 24/25
ponúkam nový kvalitný nenosený futbalový dres detský dres REAL MADRID CF 24/25 Mbappé domáca edícia na najnovšiu sezónu 2024/2025 Logá sú vyšité a čísla nažehlené. Reálne foto trička/setu. kvalitný dres ako sa patrí. Celý set mám ihneď k dispozícii a tieto veľkosti pre deti: 145-155cm 10-11r. obvod cca 85cm 155-165cm 11-13r... (více v detailu)
Futbalový dres AS Rím 2023/24 Lukaku
Predám futbalový dres AS Rím na sezónu 2023/24 - tretiu hráčsku edíciu dresu s menom a čísl... (více v detailu)
2 300
 Kč
Prodam: F. Dres
Prodám: dres Trička jsou použita pouze při fotbalovém utkání, tedy 90 minut při zápasu. Vypadají jako na fotografii? Mají nějaké vady nebo poškození? Ano, adekvátní danému fotbalového utkání. Cena: d... (více v detailu)
Neuvedeno
Futbalový dres Inter Miláno 2023/2024 Lautaro
Predám nový futbalový dres tímu Inter Miláno s menom a číslom Lautara Martíneza - tretiu hráčsku ... (více v detailu)
2 000
 Kč
Futbalový dres FC Barcelona 2022/23 sempr3 Piqué
Predám nový nenosený dres klubu FC Barcelona na sezónu španielskej Primeradivision 2022/23 - exkluzívnu domá... (více v detailu)
Futbalový dres AS Rím finále konferenčnej ligy
Predám nový futbalový dres tímu AS Rím - domácu hráčsku variantu sezóny 2021/22 z finálového zápasu Konferenč... (více v detailu)
2 300
 Kč
Arsenal FC dres (Alexis)
Přidáno včera - Hlavní město Praha - BAZOS
Prodám dres Arsenalské legendy Alexis Sánchez, velikost M, dobrý stav, originál.
1 300
 Kč
FCB originál fotbal.dres (vel.L)
Nabízím fotbalový dres FCB (originál Made in Spain) VELIKOST..............L (foceno na ženě 175cm) ŠÍŘE (obvod)........110cm VÝŠKA...................... (více v detailu)
390
 Kč
PAVEL KADEŘÁBEK - prodám dres AC SPARTA PRAHA.
Přidáno dnes - Ústecký kraj - BAZOS
Prodám repliku dresu PAVLA KADEŘÁBKA z fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA. Dres je velikost XL... (více v detailu)
Ústecký kraj
2 490
 Kč
Futbalový dres FC Liverpool 2022/2023
Predám nový, nenosený futbalový dres FC Liverpool - domácu variantu sezóny 22/23. Dres je veľkosti XL. Kontakt mailom
1 500
 Kč
Futbalový dres Juventus Turín 22/23
Predám futbalový dres Juventusu Turín na sezónu Serie A 2022/2023 - domácu hráčsku ... (více v detailu)
1 800
 Kč
Fotbalový set
Přidáno dnes - Hlavní město Praha - BAZOS
Propagační fotbalový set ideální pro párty s přáteli nebo hraní s dětmi v parku. Set obsahuje 2x skládací branku (120cm x 90cm) se sítí, kolíky na připevnění branek, 1... (více v detailu)