Prodám 2x kusy florbalová branka se sítí. Rozměry 90cm šířka 60c

1 300
 Kč
Florbalová branka
Přidáno včera - Olomoucký kraj - BAZOS
Prodám minimálně používanou florbalovou bránu rozměru 160 x 115 cm. Specifikace na https://www.fl... (více v detailu)
Olomoucký kraj
1 000
 Kč
Skládací branka Salming Campus 900
Přidáno včera - Hlavní město Praha - BAZOS
Prodám skládací branku Salming Campus 900 se sítí. Rozměry: 60 × 90 cm. Je vyrobena z pevné oceli a má gumové nožičky, které chrání ... (více v detailu)
Hlavní město Praha
500
 Kč
Fotbalový set
Před 3 dny - Hlavní město Praha - BAZOS
Propagační fotbalový set ideální pro párty s přáteli nebo hraní s dětmi v parku. Set obsahuje 2x skládací branku (120cm x 90cm) se sítí, kolíky na připevnění branek, 1... (více v detailu)
600
 Kč
Florbalová branka Freez
Před 8 dny - Kraj Vysočina - BAZOS
Prodám novou nepoužívanou florbalovou branku Freez.
Kraj Vysočina
900
 Kč
prodám branky na florbal
Před 10 dny - Jihočeský kraj - BAZOS
Skládací florbalová branka se sítí. Cena 500,- za 2 branky.
Před 15 dny - Moravskoslezský kraj - BAZOS
Florbalová hokejka FatPipe Orc 31. Doprodej hokejek ze zrušeného eshopu. Florbalka je stále ... (více v detailu)
Moravskoslezský kraj
690
 Kč
Florbalová hůl Salming Hawk UltraLite F32
Před 17 dny - AVIZO_CZ
Prodám florbalovou hůl Salming Hawk UltraLite F32, 82 cm (=92 cm), levá strana, má... (více v detailu)
400
 Kč
Hledáme spoluhráče florbalu v KH-amaterské neformální zápasy
Před 19 dny - Středočeský kraj - BAZOS
Jsme skupinka hráčů florbalu v Kutné Hoře, složená z amatérů, bývalých hráčů florbalu, hokeje apod., sportovců i nesportovců, bez věkového omezení, hrajeme každé pondělí večer v tělocvičně neformální zápasy, od 19h do 20.30, a hledáme jednoho až dva ... (více v detailu)
Středočeský kraj
Neuvedeno
Dámské Crossfit boty Reebok Crossfit Nano 4.0
Před 20 dny - Jihomoravský kraj - BAZOS
Nepoužité dámské crossfit Nano 4.0 velikost 37,5. Originální cena okolo 2800,- Viz eshop https://www.workout.eu/en/produkty/39410-woman-shoes-reebok-crossfit-n... (více v detailu)
Jihomoravský kraj
1 250
 Kč
Florbalová hůl - florbalka Zone Piraya + míček
Prodám florbalovou hůl Zone Piraya, délka 90 cm měřeno i s čepelí, pravá strana + míček zdarma. Osobní odběr v Brně.
220
 Kč
Před 38 dny - Hlavní město Praha - SBAZAR
Prodám florbalovou branku, rozměr 166x118 cm, velmi dobrý stav. Kovová konstrukce je lakována komaxitem v červeném odstínu, rohy konstrukce... (více v detailu)
1 100
 Kč
Před 75 dny - Jihomoravský kraj - SBAZAR
Skládací florbalová branka pro domácí hru. Rozměry 115x90x50 Zasílám pouze přes Zásilkovnu +85,-