Florbalová branka 2x kusy 90x60cm

Prodáno
Moravskoslezský kraj
Prodám 2x kusy florbalová branka se sítí. Rozměry 90cm šířka 60cm výška. Možnost dovozu Ostrava a okolí zdarma.
600
 Kč

Podobné inzeráty

Florbalová branka
Před 2 dny - Olomoucký kraj - BAZOS
Prodám minimálně používanou florbalovou bránu rozměru 160 x 115 cm. Specifikace na https://www.fl... (více v detailu)
Přidáno včera - Zlínský kraj - BAZOS
Prodám florbalovou branku + herní plochy - Prodám florbalovou branku, která byla použita pouze 4x. Je ve výbo... (více v detailu)
Zlínský kraj
2 200
 Kč
Skládací branka Salming Campus 900
Před 2 dny - Hlavní město Praha - BAZOS
Prodám skládací branku Salming Campus 900 se sítí. Rozměry: 60 × 90 cm. Je vyrobena z pevné oceli a má gumové nožičky, které chrání ... (více v detailu)
Hlavní město Praha
500
 Kč
FLorbalová hůl zn.OXDOG shift 29,pouzdro,míčky - pro praváka
Přidáno včera - Středočeský kraj - BAZOS
Prodám 14dní hranou florbalovou hůl, viz foto, top stav, pc přes 1500Kč, ultralehká, pouzdro používané déle, ale stále pěkné, pouze dole napsané číslo, které syn měl... (více v detailu)
Středočeský kraj
700
 Kč
Fotbalový set
Před 5 dny - Hlavní město Praha - BAZOS
Propagační fotbalový set ideální pro párty s přáteli nebo hraní s dětmi v parku. Set obsahuje 2x skládací branku (120cm x 90cm) se sítí, kolíky na připevnění branek, 1... (více v detailu)
600
 Kč
Kuse pistolova+2 sady sipek original baleni
Před 4 dny - Hlavní město Praha - BAZOS
Kuše pistolová + 2x balení šipek V originálním balení nepoužité... (více v detailu)
800
 Kč
Florbalová branka Freez
Před 10 dny - Kraj Vysočina - BAZOS
Prodám novou nepoužívanou florbalovou branku Freez.
Před 12 dny - Jihočeský kraj - BAZOS
Skládací florbalová branka se sítí. Cena 500,- za 2 branky.
Před 17 dny - Moravskoslezský kraj - BAZOS
Florbalová hokejka FatPipe Orc 31. Doprodej hokejek ze zrušeného eshopu. Florbalka je stále ... (více v detailu)
690
 Kč
Hledáme spoluhráče florbalu v KH-amaterské neformální zápasy
Před 21 dny - Středočeský kraj - BAZOS
Jsme skupinka hráčů florbalu v Kutné Hoře, složená z amatérů, bývalých hráčů florbalu, hokeje apod., sportovců i nesportovců, bez věkového omezení, hrajeme každé pondělí večer v tělocvičně neformální zápasy, od 19h do 20.30, a hledáme jednoho až dva ... (více v detailu)
Neuvedeno
Florbalová hůl - florbalka Zone Piraya + míček
Prodám florbalovou hůl Zone Piraya, délka 90 cm měřeno i s čepelí, pravá strana + míček zdarma. Osobní odběr v Brně.
220
 Kč
Florbalové hokejky
Před 39 dny - Jihočeský kraj - SBAZAR
Prodám florbalové hokejky vel. 60 a zřejmě 75cm. Kus za 150,-Kč.
Neuvedeno
Před 40 dny - Hlavní město Praha - SBAZAR
Prodám florbalovou branku, rozměr 166x118 cm, velmi dobrý stav. Kovová konstrukce je lakována komaxitem v červeném odstínu, rohy konstrukce... (více v detailu)
1 100
 Kč
Tenisové rakety - 4 kusy
Prodávám tenisové rakety - 3 kusy a jednu badmintonovou raketu. Cena je za kus. V dobrém stavu, k dispozici i obaly na rakety, viz foto. Prodávám i další různé věci. Podívejte se na mé ostatní inzeráty. V případě, že si objednáte ví... (více v detailu)
Před 76 dny - Jihomoravský kraj - SBAZAR
Skládací florbalová branka pro domácí hru. Rozměry 115x90x50 Zasílám pouze přes Zásilkovnu +85,-